O nas

Gabinet masażu „LUPUS”,  to salon, który kreuje nowy, zdrowy styl życia oraz pozwala przenieść się w Świat Orientu i wypełnionej nim magii.

Wielu z nas zadaje sobie pytania o to – czy magia rzeczywiście istnieje? Czy może być ona obecna w naszym codziennym życiu? A jeśli tak – to czym jest owa „prawdziwa magia”? Jak ją rozpoznać, jak wyodrębnić z prozy dnia codziennego? I w jaki sposób zaprogramować magię tak, by nam służyła, by przy jej wykorzystywaniu powodować wokół – dobro?

Wierzycie w to, że możecie istnieć nie tylko w naszym świecie, a wasze alter ego żyją w innych światach? Jeszcze niedawno takie teorie istniały jedynie w filmach i literaturze science fiction.

Większość ludzi uważa, że ma jedynie „ziemskie” życie. Niektórzy wierzą w reinkarnację, czy życie po śmierci. Mało kto zastanawiał się nad tym, że każdy z nas może mieć kilka (albo więcej) „żyć” równolegle, tzn. żyje w kilku światach jednocześnie.

Brzmi nieprawdopodobnie. Trudno uwierzyć, jeśli się samemu nie doświadczy takiej podróży.

Nasz zespół tworzą certyfikowani masażyści, fizjoterapeuci i kosmetolodzy z kilkuletnim doświadczeniem, to za sprawą ich wiedzy, doświadczenie i astralnej mocy przeniesiesz się do innego wymiaru. Masaże w wykonaniu naszych profesjonalistów zapewniają relaks, odprężenie, napełniają energią i pomagają odzyskać naturalne piękno. A w przypadku dolegliwości, przynoszą ulgę, dzięki indywidualnie dobranej terapii. Proponujemy rozwiązania i układamy skuteczne terapie zabiegowe. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy zabiegi z użyciem najwyższej jakości naturalnych kosmetyków, gwarantujemy efekty i bezpieczeństwo.

Serdecznie zapraszamy.